Kontaktinformasjon
Telefonnummer...: 72 85 70 00  (Kun engross. )
Faksnummer........: 72 85 70 01 (Kun engross. )
Ordrekontoret.......: 72 85 70 11 (Kun engross. )


E-post for varebestillinger: bestilling@flaaronning.no
Firmapost: bf@flaaronning.no

hovedbyggetKart

Postadresse: Nyhusvegen 14, 7234 Ler

Funksjon Navn E-mail Telefon
Daglig leder Anders Flaarønning Anders@flaaronning.no 72 85 70 10
Salg      
Ordremottaker Merete Skare Merete.Skare@flaaronning.no 72 85 70 12
Ordrebehandler Ellinor Feragen Ellinor@flaaronning.no 72 85 70 11
Regionale selgere      
Trøndelag og Nord-Norge sør for Polarsirkelen. Georg Johansen Georg.Johansen@flaaronning.no 95 25 27 45

Hordaland, Sogn og Fjordane

Arnljot Sæternes arnljot@flaaronning.no 95 84 45 23
Møre og Romsdal Odd Leirvik Odd.Leirvik@flaaronning.no 91 15 63 38
Østlandet Anne E.E. Rønningstad Anne-eer@online.no 90 98 56 47
Oslo og omegn Leif Mjaaland Leif.Mjaaland@flaaronning.no 90 67 71 59
Sørlandet og Nord-Norge fra og med Polarsirkelen Dag-Helge Rasmussen Dag-Helge.Rasmussen@flaaronning.no 90 13 32 47
Sverige Conny Sandin Conny@flaaronning.no +46 703 141844
Innkjøp/produktutvikling      
Innkjøper Bartosz Zeligowski purchase@flaaronning.no 72 85 70 07
Produktutvikler May Skjervold product@flaaronning.no 72 85 70 15
     
Administrasjon      
Regnskap Berthe Marie Ødegaard Berthe@flaaronning.no 72 85 70 02
Personal Ellinor Feragen

Ellinor@flaaronning.no

72 85 70 04
Logistikk Geir Slåen

Geir@flaaronning.no

72 85 70 40
Styremedlem Ola Flaarønning ola@flaaronning.no 90 69 04 74
Controler Henrik Flaarønning henrik@flaaronning.no 40 42 77 47